Залишити заявку

IFLR1000 2020 рекомендує «Ілляшев та Партнери» в Україні, Росії та Естонії

Дата новини: 27 вересня 2019

 

Другий рік поспіль міжнародний рейтинг IFLR1000 Financial and Corporate 2020 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» для роботи у всіх країнах її присутності.

Згідно результатів щорічного дослідження, офіси «Ілляшев та Партнери» рекомендовані:

• в Україні – у практиках злиттів та поглинань, банківського та фінансового права, супроводження проектів, банкрутства та реструктуризації;
• в Росії – у практиці банкрутства та реструктуризації;
• в Естонії – у практиці фінансового і корпоративного права.

Видання зазначає: «У сфері банківського права та фінансів фірма регулярно супроводжує клієнтів у процесі рефінансування кредитів та надання послуг у сфері фінансового регулювання. У сфері злиттів та поглинань фірма діє як для покупців, так і для продавців. Серед останніх проектів: фінансові інвестиції та спільні підприємства. Фірма також активно працювала над проектом, де вона, зокрема, представляла інтереси забудовників сонячних електростанцій в Україні. Фірма працювала над декількома проектами в сфері банкрутства та фінансової реструктуризації, представляла як кредиторів, так і боржників».

Керуючий партнер Михайло Ілляшев рекомендований у практиках енергетики та інфраструктури в Україні. Видання характеризує його як «висококваліфікованого професіонала», «надійного та обдарованого керівника з виключною експертизою».

Старший партнер Роман Марченко відзначений як провідний експерт у сфері банківського права, банкрутства та реструктуризації в Україні. «Він розбирається як в юридичних деталях справи, так і в економічних нюансах», – цитує видання одного з клієнтів фірми.

Високу оцінку клієнтів фірми отримали також партнер Олександр Фефелов, радники Андрій Конопля та Олег Трохимчук.

Видання зазначає, що команда «Ілляшев та Партнери» активна в Росії у питаннях банкрутства та реструктуризації: «Під час періоду дослідження компанія представляла інтереси акціонерів, боржників та кредиторів у справах щодо неплатоспроможності та банкрутства, а також консультувала з питань реструктуризації заборгованості».

Згідно результатів, клієнти оцінюють російську команду як «дуже професійну та клієнтоорієнтовану». Радник фірми Дмитро Константинов, керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії, отримав високу оцінку клієнтів: «Він дуже відповідальний, професійний та креативний юрист. Відкритий та клієнтоорієнтований».

Практика фірми в Естонії відзначена за проекти у сфері M&A та реструктуризації: «Фірма часто консультує міжнародних клієнтів з питань реструктуризації, злиттів та поглинань. Нещодавно вона представляла інтереси транспортної компанії у процесі купівлі судна, і консультувала будівельну компанію з питань придбання підприємства».

Керівник Талліннського офісу Віталій Галицьких рекомендований клієнтами фірми як «висококласний експерт», «орієнтований на результат». «Юристи повністю залучені та мотивовані, вони дійсно піклуються про результати», – коментує один із клієнтів офісу.

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Видання публікується з 1990 р. і проводить дослідження у 120 країнах світу.

IFLR1000 фокусується на двох спеціалізованих дослідницьких проектах – Energy and Infrastructure та Financial and Corporate, де представлений річний огляд діяльності юридичних фірм за секторами і юрисдикціями, рекомендації клієнтів і колег, а також приклади великих угод. Публікується видавничим домом Legal Media Group групи Euromoney.