Залишити заявку

IFLR 1000 рекомендує практики «Ілляшев та Партнери» в Україні та Естонії

Дата новини: 1 вересня 2022

Міжнародний рейтинг IFLR1000 рекомендує «Ілляшев та Партнери» в практиках корпоративного права та M&A, банківського та фінансового права, банкрутства та фінансової реструктуризації, супроводу проєктів в Україні.

Талліннський офіс «Ілляшев та Партнери» рекомендований в практиці корпоративного і фінансового права.

Клієнти фірми в Україні відзначають високий рівень обслуговування та високий ступінь спеціалізації: «Ілляшев та Партнери” відмінно підходить для ефективного укладання угод навіть за складних обставин». Інше джерело рекомендує «Ілляшев та Партнери» як команду професіоналів, яка легко справляється з поставленими завданнями, незважаючи на великі обсяги та стислі терміни: «Компанія поєднує в собі ділову хватку та нестандартне мислення. Ця юридична фірма є найкращим вибором для складних угод, коли вам потрібно винайти новий вид рішення або покращити поточну практику».

Клієнти Таллінського офісу «Ілляшев та Партнери» відзначають надійність, оперативність, точність та високий професійний рівень юристів. «Я вважаю фірму надзвичайно динамічною та професійною, її працездатність і швидкість є великими перевагами», додає джерело.

Результати досліджень у рамках 32-го видання IFLR 1000 були опубліковані в період з травня по серпень 2022 року.

IFLR1000 – довідник провідних світових юридичних фірм і юристів, що працюють у сфері фінансового і корпоративного права. Результати рейтингу базуються на досягненнях компанії за рік, а також відгуках клієнтів та репутації серед колег.  Видання публікується з 1990 року та проводить дослідження у 120 країнах світу.