Залишити заявку

IFLR 1000 рекомендує практику банківського та фінансового права «Ілляшев та Партнери» в Україні

Дата новини: 28 травня 2021

Міжнародний рейтинг IFLR1000 рекомендує «Ілляшев та Партнери» у практиці банківського та фінансового права в Україні.

Видання відзначає, що «Ілляшев та Партнери» є «однією з найбільш винахідливих та високоякісних фірм на ринку», а також «кращим юридичним радником».

Це перша група досліджень 2021 року в рамках 31-го видання IFLR 1000, яка проводилася з урахуванням проектів з банківського та фінансового права, проектного фінансування, банківського кредитування, фінансової реструктуризації.

IFLR1000 — довідник світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового та корпоративного права. Видання публікується з 1990 р. і проводить дослідження у 120 країнах світу.

З 2019 року міжнародний рейтинг IFLR1000 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» для роботи в усіх країнах присутності її офісів — в Україні, Росії та Естонії. В Україні IFLR1000 рекомендує «Ілляшев та Партнери» у практиках злиттів та поглинань, банківського та фінансового права, супроводу проектів, банкрутства та реструктуризації; у Росії — у практиках злиттів та поглинань, банкрутства та реструктуризації; у Естонії — у практиці фінансового та корпоративного права.