Залишити заявку

Дмитро Константинов виступив на міжнародній конференції з питань санації та реструктуризації бізнесу

Дата новини: 28 квітня 2021

Дмитро Константинов, радник, керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» та координатор INSOL Europe у Росії, виступив з доповіддю на тему «Превентивна реструктуризація (Директива ЕС 2019/2023: майбутнє банкрутного права?» на міжнародній конференції «Особливості національних економіко-правових моделей санації та реструктуризації бізнесу. Міжнародний досвід», яка відбулася 27 квітня 2021 року в Москві. Організатори — Рада Торгово-промислової палати Російської Федерації з фінансово-промислової та інвестиційної політики та Асоціація фахівців по роботі з проблемними активами.

Дмитро висвітлив принципи превентивної реструктуризації, які у перспективі можуть бути адаптовані у російському законодавстві про неспроможність (банкрутство).

«Завдяки пандемії Covid-19, у російському банкрутному праві з’явився майже повноцінний мораторій. Так ми дізналися, що елементи реструктуризації можуть працювати і в нашій країні. Тепер питання лише у тому, чи будуть подібні механізми затребувані у мирний час», — зазначив Дмитро Константинов.

Учасники заходу обговорили вибір моделі реабілітаційних процедур, а також проблеми їх застосування з урахуванням особливостей національних юрисдикцій, адаптацію моделей санації та реструктуризації в контексті специфіки національної економіки, роль уповноважених органів.

У заході взяли участь представники ТПП РФ, найбільших банків, провідних наукових шкіл з усього світу.