Залишити заявку

Федерація фехтування України просить суд Швейцарії зупинити виконання рішення FIE

Дата новини: 25 квітня 2023

5 квітня 2023 року Федерація фехтування України подала до Окружного суду Лозанни заяву про вжиття запобіжних заходів у вигляді зупинення виконання рішення Позачергового конгресу Міжнародної федерації фехтування (FIE) від 10 березня 2023 року про допуск російських та білоруських атлетів, а також посадових осіб російської та білоруської національних федерацій фехтування до індивідуальних та групових змагань. Федерація фехтування України просить суд накласти заборону на вжиття будь-яких дій, направлених на виконання рішення Позачергового конгресу FIE, з боку FIE та її органів.

Юридичними радниками у справі виступають юридичні фірми Niederer Kraft Frey SA (Швейцарія) і «Ілляшев та Партнери» (Україна). Юридичний супровід Федерації фехтування України здійснюється юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» pro bono.

Нагадаємо, що 30 березня 2023 року Федерація фехтування України подала позов до Спортивного Арбітражного Суду (Court of Arbitration for Sport, CAS) про скасування рішення Міжнародної федерації фехтування (FIE) про відновлення допуску російських та білоруських атлетів до міжнародних змагань під егідою FIE в рамках кваліфікації до Олімпійських Iгор-2024.