Залишити заявку

Експерти «Ілляшев та Партнери» рекомендовані Best Lawyers 2022 у Росії

Дата новини: 14 червня 2021

Юристи Московського офісу «Ілляшев та Партнери» отримали персональні рекомендації міжнародного рейтингу Best Lawyers 2022 у 4 галузях практики. Результати дослідження були оголошені 10 червня 2021 року.

Володимир Захаров, партнер та керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери», рекомендований у практиках корпоративного права та вирішення спорів.

Дмитро Константинов, радник, керівник практики банкрутства та реструктуризації в Росії, відзначений у банкрутстві та реорганізації, а також у практиці банківського та фінансового права.

Юрист Московського офісу «Ілляшев та Партнери» Максиміліан Гришин отримав рекомендацію Best Lawyers 2022 у практиці вирішення спорів.

Практика «Ілляшев та Партнери» у сфері корпоративного права, вирішення спорів, банкрутства та фінансової реструктуризації у Росії рекомендована міжнародними дослідженнями Legal 500, Benchmark Litigation Europe, IFLR 1000, а також рейтингом «Право.ru-300».

Best Lawyers — один з найдавніших міжнародних рейтингів юристів та компаній, що користуються авторитетом серед консультантів та їх клієнтів. Вперше дослідження ринку від Best Lawyers було проведено в США у 1983 році. Наразі рейтинг охоплює понад 70 країн.