Залишити заявку

Дмитро Константинов рекомендований «Право.ru – 300» в практиці банкрутства

Дата новини: 11 березня 2021

Радник і керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації «Ілляшев та Партнери» Дмитро Константинов увійшов до II групи федерального рейтингу «Право.ru-300» в категорії «Банкрутство (включаючи спори)». Результати щорічного дослідження були оприлюднені 11 березня 2021 року. Персональну рекомендацію в цій категорії «Право.ru-300» присвоює Дмитру другий рік поспіль.

Дмитро Константинов – визнаний експерт з банкрутного права в Росії. Практикує у сфері банкрутства більше 15 років. Є координатором INSOL Europe в Росії та активним членом Банкрутного клубу.

У 2020 році Дмитро супроводжував низку найбільших банкрутних проектів і судових спорів щодо стягнення заборгованості в Росії, що включали консолідацію вимог до боржників на території різних юрисдикцій, консультації з російського права для судових розглядів за кордоном, фінансову реструктуризацію бізнесу великих промислових підприємств.

Дмитро рекомендований у практиці банкрутства російським рейтингом «Право.ru-300», а також міжнародними дослідженнями IFLR 1000, Legal 500 і Best Lawyers International.

Всього рейтингом «Право.ru-300» відзначені 900 юридичних консультантів у 29 галузях права. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована «Право.ru-300» в II групі федерального рейтингу юридичних фірм у категорії «Банкрутство» і входить до 20 провідних юридичних фірм у цій практиці в Росії.