Залишити заявку

Дмитро Грибов призначений радником практики нерухомості та будівництва ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 20 липня 2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» призначила адвоката практики нерухомості та будівництва Київського офісу Дмитра Грибова на посаду радника.

Дмитро Грибов має більш ніж 10-річний досвід практичної юридичної роботи, що включає юридичний консалтинг і внутрішньокорпоративну роботу на керівних позиціях у провідній міжнародній промислово-фінансовій групі.

До команди практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Дмитро приєднався у 2018 році. До сфери його спеціалізації входить структурування і супровід проектів у сфері інвестиційної та будівельної діяльності, супровід угод різної складності, зокрема, пов’язаних з придбанням, продажем, орендою промислових і комерційних об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок, проведенням юридичної експертизи інвестиційних проектів, дозвільної документації, актів і рішень органів влади тощо. Успішно представляє інтереси клієнтів у судах та державних органах влади.

Дмитро володіє унікальним практичним досвідом, що дозволяє практиці нерухомості та будівництва «Ілляшев та Партнери» здійснювати супровід:

  • інвестиційних проектів, у тому числі за участю іноземного капіталу;
  • конфліктних та нестандартних ситуацій, що виникають під час реалізації будівельних проектів;
  • приватизації об’єктів нерухомого майна;
  • введення в експлуатацію житлових будинків та великих промислових об’єктів;
  • захисту прав підприємств на нерухоме майно та земельні ділянки, на яких розташовані їхні виробничі потужності.

Серед останніх проектів Дмитра: супровід угод з купівлі-продажу найбільших торгових центрів і офісних будівель в Україні, оренди державного та комунального майна, придбання в порядку приватизації державної власності; структурування інвестиційних проектів; підготовка нестандартних змішаних договорів, пов’язаних з інвестиційною діяльністю; захист інтересів великих будівельних компаній від неналежної поведінки замовника, в тому числі замовника-нерезидента, що виникла в ході будівництва сонячної електростанції на території України; визнання і відновлення речових прав нерухоме майно та земельні ділянки.

Дмитро Грибов рекомендований у сфері нерухомості та будівництва міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2020.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році і входить до числа найвідоміших і найавторитетніших юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми в Україні, Естонії і Росії працює більше 120 осіб.