Залишити заявку

Дмитро Константинов виступив на конференції Право.ру «Банкрутство 2021: гра ва-банк»

Дата новини: 25 червня 2021

Дмитро Константинов, радник, керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації ЮФ «Ілляшев та Партнери» в Росії та координатор INSOL Europe в Росії, виступив з доповіддю на конференції Право.ру «Банкрутство 2021: гра ва-банк», яка відбулася 24 червня 2021 року у Москві.

У відкриваючій конференцію доповіді «Фінансове оздоровлення: що нас чекає після Covid-19 і реформи банкрутного права» Дмитро розповів про основні напрямки розвитку банкрутного права у 2020-2021 роках, вплив епідемії Covid-19 та майбутню реформу банкрутного права в Росії.

«Вплив Covid-19 на банкрутне право сьогодні полягає не стільки у зміні кількості банкрутств, скільки у вимушеній для всіх апробації нових концепцій, наприклад, таких як мораторій на задоволення вимог кредиторів, – зазначив Дмитро Константинов, – Поточна криза змусила нас побачити, як працює мораторій насправді. І зовсім неймовірно цей недобровільний досвід збігся з обговоренням нового банкрутного права, нових реабілітаційних процедур».

Учасники сесії обговорили банкрутство у розвинених економіках, проблеми банкрутного права в Росії, нововведення в роботі арбітражних керуючих, зміни податкового законодавства.