Залишити заявку

Дмитро Константинов став співавтором книги «Executory Contracts in Insolvency Law: A Global Guide»

Дата новини: 17 липня 2019

Дмитро Константинов, радник, керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» став співавтором дослідження Executory Contracts in Insolvency Law: A Global Guide, виданого британським видавництвом Edward Elgar Pub у липні 2019 року.

Для видання, у підготовці якого приймали участь більше 40 експертів у сфері банкрутства з різних країн світу, Дмитро Константинов підготував главу про механізми та порядок регулювання виконання договірних зобов’язань боржника у процедурах банкрутства в умовах російського законодавства.

«У Росії проблемі виконання боржником триваючих договорів приділяється не так багато уваги, як в інших юрисдикціях, – відмітив Дмитро Константинов. – Однак останнім часом статус зобов’язань за подібними договорами, і правовий статус з ними пов’язаного майна все частіше стає предметом дослідження судів. Тому вже у майбутній перспективі ця тема, ймовірно, стане актуальною і в Росії».

Написана міжнародною групою експертів, книга містить комплексний транснаціональний аналіз правового регулювання більш ніж в 30 юрисдикціях. Книга буде корисною для політичних діячів і для всіх, хто причетний до реформування законодавства про неплатоспроможність у своїх країнах. Дослідження містить широкий огляд договорів у практиках розвинених країна та тих, що розвиваються, а також аналіз досвіду країн, який раніше не проводився англійською мовою.