Залишити заявку

Денис Нєнов виступив на ІІ Міжнародному кримінально-правовому форумі

Дата новини: 3 серпня 2020

Адвокат практики кримінального права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Денис Нєнов виступив з доповіддю «Викривачі корупції: як працює цей інститут?» на ІІ Міжнародному кримінально-правовому форумі, який відбувся 29 липня 2020 року в Києві. Організатор – видавництво «Юридична практика».

У своїй доповіді Денис Нєнов розповів про інститут викривача корупції, його статус, гарантії захисту прав, умови отримання винагороди за повідомлення про факти корупції, а також спірні питання законодавчих змін.

«Ми бачимо низьку адміністративну відповідальність за розголошення даних викривача, – підкреслив спікер. – Тому необхідно збільшити штраф за таке правопорушення, щоб він був пропорційний предмету або збиткам від корупційного правопорушення, про яке повідомив викривач».

Особливу увагу Денис Нєнов звернув на ризики використання законодавчих нововведень з метою обмеження прав власників, коли їхнє майно арештовується судом для забезпечення права викривача на винагороду.

Учасники панелі обговорили очікування та результати антикорупційної реформи, роботу Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного агентства з питань запобігання корупції.

ІІ Міжнародний кримінально-правовий форум – щорічний спеціалізований захід для партнерів та керівників кримінальних практик, адвокатів українських та іноземних юридичних фірм, представників судової влади.