Залишити заявку

Апеляційний суд ще раз підтвердив повноваження керівника держпідприємства «Антонов»

Дата новини: 5 грудня 2014

Сьогодні Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні скарги Мінпромполітики та залишив без змін ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 3 вересня 2014 року, якою були підтверджені повноваження керівника Державного стратегічного підприємства «Антонов» Дмитра Ківи. Про це повідомляють у прес-службі Юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ДП «Антонов».

АНТК АнтоновЗокрема, залишено в силі заборону державним реєстраторам здійснювати будь-які дії щодо внесення змін до відомостей в Єдиний держреєстр, де наразі керівником ДП значиться Дмитро Ківа.

«Згідно з Кодексом адміністративного судочинства відповідна ухвала не підлягає подальшому оскарженню, тобто є остаточною. Згідно з Кримінальним кодексом України невиконання ухвали суду карається позбавленням волі на строк до восьми років. Тобто якщо наразі будуть спроби змінити керівника ДП «Антонов», тим, хто це ініціюватиме «світитиме» тюрма», – наголосили в «Ілляшев та Партнери».

Нагадаємо, що Мінпромполітики в травні і липні 2014 року видало накази про звільнення Дмитра Ківи з посади Президента ДП «Антонов» та про призначення в. о. Президента С. Меренкова.

При цьому ще 23 березня 2014 року Уряд прийняв рішення про ліквідацію Мінпромполітики шляхом приєднання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

1 серпня та 3 вересня цього року колектив ДП «Антонов» не допустив С. Меренкова з супроводжуючими його «тітушками» на територію підприємства.

3 та 4 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвали, якими підтвердив повноваження Ківи Д. С. як керівника ДП «Антонов».

Окружний адміністративний суду міста Києва визнав недійсними накази Мінпромполітики щодо призначення в. о. керівника ДП «Антонов» С. Меренкова та звільнення Д. Ківи.