Залишити заявку

Суд продовжив санацію державного «Сумихімпрому» до кінця 2016 р.

Дата новини: 23 червня 2016

Господарський суд Сумської області 22 червня 2016 р. продовжив санацію ПАТ «Сумихімпром» на 6 місяців.

Також суд зобов’язав Фонд державного майна України розглянути проект плану санації підприємства. Нагадаємо, план санації був погоджений комітетом кредиторів і загальними зборами кредиторів ще в 2014 р.

«Розгляд Фондом держмайна проекту плану санації – це необхідна умова перед затвердженням його судом, − заявив розпорядник майна ПАТ «Сумихімпром», старший партнер відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко. – Цей етап стане початком реалізації комплексу заходів щодо відновлення платоспроможності ПАТ, повного розрахунку з кредиторами і, як наслідок, виходу підприємства з кризи».

План санації ПАТ «Сумихімпром» передбачає збереження його цілісного майнового комплексу і робочих місць, продовження виплати податків і зборів, нарощування обсягів виробництва продукції. У той же час, план не передбачає участі зовнішнього інвестора – підприємство залишиться в державній власності.

За період перебування в банкрутстві до бюджетів усіх рівнів і соціальних фондів підприємство перерахувало понад 500 млн грн. податків і зборів.

ПАТ «Сумихімпром» − ключове підприємство хімічної галузі України, входить до списку ТОП-100 найбільших державних підприємств. Компанія виробляє близько 50 видів хімічної продукції, основні з яких – комплексні хімічні добрива (близько 53% продажів) і діоксид титану (близько 40% продажів). Продукція підприємства використовується в сільському господарстві, будівництві, лакофарбовій промисловості.