Залишити заявку

Chambers Global 2024 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як одну з провідних юридичних фірм у практиці вирішення спорів

Дата новини: 16 лютого 2024

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована авторитетним міжнародним рейтингом Chambers Global 2024 у практиці вирішення спорів в Україні. Керуючий партнер Михайло Ілляшев та старший партнер Роман Марченко отримали індивідуальне визнання Chambers Global 2024 як провідні судові юристи. Результати дослідження було опубліковано 15 лютого 2024 року.

Вирішення спорів – ключова спеціалізація «Ілляшев та Партнери». Щорічно фірма супроводжує більше 500 судових справ. Як провідна українська юридична фірма у сфері вирішення спорів, «Ілляшев та Партнери» є основним радником у судових спорах для міжнародних та національних компаній, представників бізнесу та посадовців високого рангу.

Чим відома команда

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома сильною присутністю на національній судовій арені, з винятковими можливостями у сфері вирішення комерційних спорів. Фірма особливо активна в корпоративних, договірних, податкових спорах та спорах щодо стягнення великої заборгованості, а також у справах за участю державних органів та банків. Юридична фірма представляє інтереси у гучних справах в енергетичному секторі. «Ілляшев та Партнери» також активні у міжнародних спорах, у тому числі міжнародному арбітражі, маючи особливий досвід роботи у комерційних арбітражах. Юридична фірма відома своїм досвідом роботи у вирішенні спорів між акціонерами та активна у захисті представників великого бізнесу проти звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність у зверненні до ЄСПЛ щодо справ, які стосуються можливих порушень прав власності.

Ключові юристи

Керуючий партнер Михайло Ілляшев високо оцінений за багатий досвід ведення широкого спектру судових справ, у тому числі у галузях агробізнесу, промисловості та енергетики.

Старший партнер Роман Марченко визнаний провідним спеціалістом із вирішення спорів в українських судах. Він також відомий багатим досвідом участі у міжнародних арбітражах, представляючи клієнтів із банківської, авіаційної та енергетичної галузей.

Chambers Global є авторитетним міжнародним юридичним довідником, заснованим у 1990 році, що досліджує ринки юридичних послуг у понад 200 юрисдикціях. Видання проводить ретельне дослідження юридичного ринку, відзначаючи провідних юристів та найкращі світові юридичні фірми на основі інформації щодо проєктів, відгуків клієнтів і репутації серед колег.