Залишити заявку

Chambers Global 2016: ЮФ «Ілляшев та Партнери» – перша в практиці вирішення спорів в Україні

Дата новини: 17 березня 2016

ЮФ «Ілляшев та Партнери» в черговий раз очолила рейтинг у сфері вирішення спорів, зайнявши 1 місце в Україні за результатами нещодавно опублікованого дослідження Chambers Global 2016.

Крім того, провідні юристи фірми отримали особисте визнання і численні позитивні відгуки клієнтів.

Chambers Global 2016:

Керуючий партнер Михайло Ілляшев є універсальним адвокатом, який консультує щодо стратегічних питань. «Він талановитий і ефективний», – говорять експерти.

Старшого партнера Романа Марченка характеризують як «ключового практикуючого судового юриста. Він хороший стратег, що володіє енциклопедичними технічними знаннями в сфері банкрутства». Клієнт додає: «Роман дуже швидко реагує і до нього завжди можна звернутись в разі потреби».

Вперше Михайло Ілляшев був відзначений у рейтингу Chambers Global в 2006 році, а Роман Марченко – в 2011 році.

Поряд з Chambers Global, ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендують провідні міжнародні дослідницькі компанії та спеціалізовані юридичні довідники: The Legal 500 – EMEA, IFLR1000, Who’s Who Legal: CIS. Згідно з дослідженням «50 провідних юридичних фірм України 2015», проведеним видавництвом «Юридична практика», з 50 найбільших судових справ юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» вели 16 спорів за період IV кварталу 2014 р. і I-III кварталів 2015 р.