Залишити заявку

Chambers Europe 2024 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні

Дата новини: 15 березня 2024

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» отримала рекомендацію авторитетного міжнародного рейтингу Chambers Europe 2024 у практиках вирішення спорів, конкурентного/антимонопольного права, трудового права та інтелектуальної власності. Результати дослідження було опубліковано 14 березня 2024 року.

Керуючий партнер Михайло Ілляшев, старший партнер Роман Марченко і партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права Олександр Фефелов здобули персональні відзнаки Chambers Europe 2024.

Вирішення спорів

Чим відома команда

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома сильною присутністю на національній судовій арені, з винятковими можливостями у сфері вирішення комерційних спорів. Фірма особливо активна в корпоративних, договірних, податкових спорах та спорах щодо стягнення великої заборгованості, а також у справах за участі державних органів та банків. Юридична фірма представляє інтереси у гучних справах в енергетичному секторі. «Ілляшев та Партнери» також активні у міжнародних спорах, у тому числі міжнародному арбітражі, маючи особливий досвід роботи у комерційних арбітражах. Варта уваги активність фірми у вирішенні спорів між акціонерами та захисті представників великого бізнесу проти звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність у зверненні до ЄСПЛ щодо спорів, які стосуються можливих порушень прав власності.

Ключові юристи

Керуючий партнер Михайло Ілляшев високо оцінений за багатий досвід ведення широкого спектру судових процесів, у тому числі у галузях агробізнесу, промисловості та енергетики.

Старший партнер Роман Марченко визнаний провідним спеціалістом із вирішення спорів в українських судах. Він також має багатий досвід участі у міжнародних арбітражах, представляючи клієнтів із банківської, авіаційної та енергетичної галузей.

Конкурентне/Антимонопольне право

Ключові юристи

Партнер «Ілляшев та Партнери» Олександр Фефелов надає широкий спектр послуг у сфері конкурентного права, консультуючи клієнтів щодо отримання дозволів на концентрації, а також в процесі оскарження рішень Антимонопольного комітету України та дотримання вимог конкурентного законодавства.

Трудове право

Чим відома команда

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома своїм досвідом у сфері трудових спорів. Фірма також консультує з питань трудового комплаєнсу, має досвід припинення трудових відносин із топ-менеджментом та трудових договорів. Список клієнтів команди включає компанії із промислового, страхового, технологічного та фармацевтичного секторів. Фірма також представляє інтереси приватних осіб у трудових спорах, супроводжує спори, пов’язані з працевлаштуванням та виплатою компенсацій морякам.

Інтелектуальна власність

Чим відома команда

Практика інтелектуальної власності «Ілляшев та Партнери» найбільш відома вирішенням спорів. Команда працює з місцевими та міжнародними клієнтами, часто з фармацевтичного сектору. Команда активно займається реєстрацією патентів та товарних знаків, а також представництвом у судах.

Chambers Europe є спеціалізованим юридичним довідником, що видається Chambers & Partners з 1999 року. Chambers Europe складає рейтинг найкращих юристів і юридичних фірм у Європі, надаючи аналітичну інформацію про ринок як клієнтам юридичних фірм, так і фахівцям в області права. Рейтинг базується на глибокому аналізі юридичного ринку шляхом інтерв’ювання великої кількості юристів та їхніх клієнтів.