Залишити заявку

Chambers Europe 2022 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні

Дата новини: 18 березня 2022

П’ятий рік поспіль юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Europe у сфері вирішення спорів в Україні, ставши єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. Згідно з результатами міжнародного дослідження Chambers Europe 2022, опублікованого 17 березня 2022 року, ЮФ «Ілляшев та Партнери» високо оцінена у практиках міжнародного вирішення спорів, конкурентного/антимонопольного права, трудового права, інтелектуальної власності та реструктуризації/банкрутства.

Вирішення спорів в Україні (Band 1)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 1) та Михайло Ілляшев (Band 2)
Міжнародне вирішення спорів (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома сильною присутністю на національній судовій арені, з винятковими можливостями у сфері вирішення комерційних спорів. Фірма особливо активна в корпоративних, договірних, податкових спорах та спорах щодо стягнення великої заборгованості, а також у справах за участі державних органів та банків. Юридична фірма представляє інтереси у гучних справах в енергетичному секторі. «Ілляшев та Партнери» також активні у міжнародних спорах, у тому числі міжнародному арбітражі, маючи особливий досвід роботи у комерційних арбітражах. Заслуговує на увагу активність фірми у вирішенні спорів між акціонерами та захисті представників великого бізнесу проти звинувачень у розкраданнях та шахрайстві. Проявляє активність у зверненні до ЄСПЛ щодо спорів, які стосуються можливих порушень прав власності.

Сильні сторони

Один з клієнтів зазначає: «Вони справді відчувають пульс справи та знають, як побудувати відмінну стратегію», додаючи: «Вони справді гарні та лаконічні у своїй документації».

«Колектив працює дуже чітко. В «Ілляшев та Партнери» працюють досвідчені фахівці, здатні підлаштовуватися під наші потреби. Це розумні, інтелігентні люди, які не витрачають наш час даремно. Нам дуже сподобалося працювати з ними, вони були дуже ефективні», — додає інше джерело.

Ключові юристи

Керуючий партнер Михайло Ілляшев високо оцінений за багатий досвід ведення широкого спектру судових справ, у тому числі в галузях агробізнесу, промисловості та енергетики. Клієнти хвалять його досвід, а також цінують за «вибудовування стратегії та знання ринку».
Роман Марченко – провідний спеціаліст із вирішення спорів в українських судах, якого описують як «нескінченне джерело ідей». Він також має багатий досвід участі у міжнародних арбітражах, представляючи клієнтів із банківської, авіаційної та енергетичної галузей. «Роман Марченко був справді чудовий. Він дав кілька прекрасних експертних порад, був дуже динамічним і зміг дуже добре розібратись у справі», — зазначає одне з джерел.

Реструктуризація/Банкрутство (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 3)

Чим відома команда

Команда «Ілляшев та Партнери» відома своєю сильною банкрутною практикою, яку підтримує висококласна судова команда. Команда особливо помітна у банкрутних процедурах. Практика надає послуги з повернення активів та стягнення боргів. Фірма також представляє інтереси місцевих і міжнародних банків та проблемних компаній щодо зобов’язань та спорів, пов’язаних з процедурами банкрутства.

Ключові юристи

Роман Марченко – висококласний судовий юрист, який має значний досвід у процедурах банкрутства.

Трудове право (Band 2)
Ключові юристи: Леонід Гілевич (Up and coming)

Чим відома команда

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» відома своїм досвідом у сфері трудових спорів. Фірма також консультує з питань трудового комплаєнсу, припинення трудових відносин із топ-менеджментом та трудових договорів. Список клієнтів команди включає компанії із промислового, страхового, технологічного та фармацевтичного секторів. Фірма також представляє інтереси приватних осіб у трудових спорах, супроводжує спори, пов’язані з працевлаштуванням та виплатою компенсацій морякам.

Сильні сторони

Клієнти описують команду як ефективну, зазначаючи: «Вони дуже добре впоралися із супроводом наших трудових спорів».
«Комунікація легка і швидка», – говорить інший клієнт.

Ключові юристи

Радник «Ілляшев та Партнери» Леонід Гілевич консультує вітчизняний та міжнародний бізнес з різних аспектів українського трудового законодавства, включаючи питання звільнення працівників та комплаєнсу.

Інтелектуальна власність (Band 3)

Чим відома команда

Практика інтелектуальної власності «Ілляшев та Партнери» найбільш відома вирішенням спорів. Команда працює з місцевими та міжнародними клієнтами, часто з фармацевтичного сектору. Команда активно займається реєстрацією патентів та товарних знаків, а також представництвом у судах.

Конкурентне/Антимонопольне право
Ключові юристи: Олександр Фефелов (Band 4)

Партнер «Ілляшев та Партнери» Олександр Фефелов представляє інтереси клієнтів в антимонопольних розслідуваннях, а також в процесі оскарження рішень Антимонопольного комітету України у судах. Він також супроводжує отримання дозволів на концентрацію.

 

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 року видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів та юридичні фірми на основі інтерв’ю з тисячами юристів та їхніх клієнтів. Дослідження Chambers проводиться 200 аналітиками-дослідниками у 200 юрисдикціях та має близько 6000 рейтингових таблиць. Щорічно Chambers збирає сотні тисяч відгуків клієнтів, більшість з них – у формі глибинних інтерв’ю.