Залишити заявку

Benchmark Litigation Europe 2022 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні та Росії

Дата новини: 4 жовтня 2021

Міжнародне дослідження Benchmark Litigation Europe 2022 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в галузі вирішення спорів в Україні та Росії.

«Ілляшев та Партнери» займає провідну позицію (Tier 1) в Україні. Benchmark Litigation зауважує, що в Україні фірма «володіє глибокою експертизою щодо вирішення спорів у таких практиках, як інтелектуальна власність, White Collar Crime, нерухомість, страхування та комерційні спори».

Керівники практики – керуючий партнер Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко – відзначені як Litigation Stars.

Практика вирішення спорів «Ілляшев та Партнери» в Росії займає Tier 4. Керує практикою партнер Володимир Захаров. Команда «успішно відстоює інтереси клієнтів у спорах щодо нерухомості, в банківскому секторі та дифамаційних спорах».

Benchmark Litigation — спеціалізоване міжнародне дослідження серед провідних юридичних фірм та експертів у сфері вирішення спорів. Проводиться британською компанією Euromoney Institutional Investor — видавцем IFLR 1000, довідника провідних світових юридичних фірм та юристів, що працюють у сфері фінансового та корпоративного права.