Залишити заявку

Арсеній Герасимів виступив з доповіддю на 8-й щорічній конференції Університету МакГілла з питань страхування відповідальності у сфері міжнародної авіації

Дата новини: 21 квітня 2015

17-18 квітня Арсеній Герасимів, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», що спеціалізується на повітряному праві, взяв участь у 8-й щорічній конференції Університету МакГілла з питань страхування відповідальності у сфері міжнародної авіації в Монреалі (Канада).

Як одна з провідних юридичних фірм в Україні у сфері авіації, в 2014 році ЮФ «Ілляшев та Партнери» надавала консультації щодо збитого малазійського авіалайнера МН-17 на території України. Ділячись досвідом у цій сфері, Арсеній Герасимів виступив з доповіддю про потенційні позови, пов’язані з відшкодуванням шкоди, завданої внаслідок авіакатастрофи на сесії «Проведення польотів над зонами конфлікту: правове обґрунтування польоту малазійського авіалайнера МН-17».

Про захід

Щорічна конференція Університету МакГілла з питань страхування відповідальності у сфері міжнародної авіації об’єднує провідних світових експертів з питань відповідальності у сфері цивільної авіації для обговорення останніх досягнень в цій галузі: відповідальність авіакомпаній, лізингодавців і виробників літаків та їх комплектуючих; регулювання і судові розгляди у сфері захисту прав споживачів; відповідальність пасажирів за порушення правил поведінки на повітряному транспорті; розслідування аварій, надання звітності про події; відповідальність під час повітряно-космічних перельотів; відповідальність авіаперевізника і непідсудність асоціацій відповідно до антимонопольного законодавства.

Інститут повітряного і космічного права Університету МакГілла має багату історію надання освітніх послуг, підготовки фахівців для державної служби та ведення наукової діяльності. Його випускники займають найвищі посади в юридичній сфері, промисловості та урядових установах в 120 країнах світу.