Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» виступили юридичним радником з питань надання дозволу на використання приватною компанією торгової марки, що належить державному підприємству

Дата новини: 19 квітня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представила інтереси ДП «Антонов» у процесі укладання ліцензійної угоди на використання Київським годинниковим заводом ТМ «ANTONOV» при виробництві годинників KLEYNOD.

Надання державним підприємством дозволу на використання свого товарного знаку приватній компанії – досить рідкісний випадок в Україні.

Група практики інтелектуальної власності фірми під керівництвом радника Олександра Падалка супроводжувала процес надання дозволу на використання товарного знаку та елементів конструкції літаків при проектуванні дизайну годинників, провела необхідні перевірки, підготовку проєкта ліцензійної угоди та інших супутніх документів, і супроводжувала процедуру укладення ліцензійної угоди між сторонами.

Новий бренд Antonov Watches by Kleynod створений для професійних пілотів, пілотів-любителів і шанувальників літаків «Антонов» по ​​всьому світу. Бренд був офіційно представлений в рамках заходів, присвячених 100-річчю Київського авіаційного заводу, на борту Ан-225 «Мрія» – найбільшого літака у світі за вагою, довжиною і розмахом крил.

Фото – kleynodwatches.com