Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» успішно захистили українських виробників феросплавів в антидемпінговому розслідуванні Єврокомісії

Дата новини: 5 червня 2018

Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко захистила інтереси Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту з України і Єгипту феросиліцію. Рішення про припинення розслідування без введення мит було опубліковано на сайті Європейської Комісії 4 червня 2018 р.

Це перше за 10 років антидемпінгове розслідування Єврокомісії, що завершилося без застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту товарів походженням з України.

Нагадаємо, що скаргу до Європейської Комісії про демпінг при імпорті з України і Єгипту феросиліцію за кодами 7202 21 00, 7202 29 10 і 7202 29 90 подала 19 червня 2017 р. Європейська асоціація виробників феросплавів (Euroalliages), що представляє інтереси найбільших європейських виробників феросиліцію, серед яких – Ferropem, Ferroatlantica, OFZ і Huta Laziska. На підставі скарги було порушено антидемпінгове розслідування, період розслідування – з 1 липня 2016 р. по 30 червня 2017 р.

Успішний результат був досягнутий завдяки спільній роботі команди практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» в партнерстві з міжнародною юридичною компанією Jones Day, представниками феросплавної індустрії, зокрема ПАТ «Запорізький завод феросплавів», а також Українською асоціацією виробників феросплавів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) створена в 1997 р. До асоціації входять Нікопольський, Запорізький, Краматорський заводи феросплавів, Марганецький і Покровський ГЗК, Побузький феронікелевий комбінат, Державне підприємство «Український науково-технологічний центр «Енергосталь».