Залишити заявку

Андрій Конопля обраний до Ради арбітражних керуючих міста Києва

Дата новини: 12 лютого 2020

Андрій Конопля, радник, адвокат та арбітражний керуючий юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», обраний до складу новоствореної Ради арбітражних керуючих міста Києва. Обрання Андрія Коноплі до складу Ради відбулось на Установчому з’їзді арбітражних керуючих міста Києва 7 лютого 2020 року. На з’їзді були присутні 107 арбітражних керуючих.

Рада арбітражних керуючих міста Києва є органом Асоціації арбітражних керуючих України, що представляє 271 арбітражного керуючого столиці. Складається із семи членів, обирається регіональним з’їздом раз на два роки. Обрання членів Ради відбулось уперше відповідно до вимог нового Кодексу України з процедур банкрутства, що набув чинності 21 жовтня 2019 року.

«Я вдячний колегам за довіру. Маю намір довести свою відданість справі діями та всіляко сприяти розвитку та престижу професії арбітражних керуючих», – прокоментував своє призначення Андрій Конопля.

Згідно зі Статутом Національної асоціації арбітражних керуючих України, представники регіональних Рад братимуть участь у перевірках арбітражних керуючих, які проводить територіальний підрозділ державного органу з питань банкрутства, вживатимуть заходів з організації підготовки та підвищення кваліфікації своїх колег тощо.

Андрій Конопля працює у Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2010 року. Спеціалізується у сфері банкрутства та фінансової реструктуризації, банківського та фінансового права, приватизації та вирішення спорів. Володіє значним досвідом ініціювання та супроводу процедури банкрутства на всіх етапах, представництва інтересів клієнта у судах. Рекомендований у практиці банкрутства міжнародними рейтингами IFLR 1000 – 2020 та Best Lawyers International 2020, а також національним Ukrainian Law Firms 2017-2019, дворазовий фіналіст Юридичної премії України у номінації «Кращий юрист у сфері банкрутства».