Залишити заявку

Олена Омельченко взяла участь у засіданні митного комітету ACC

Дата новини: 27 січня 2015

27 січня 2015 року в Американській торговельній палаті в Україні  пройшло засідання митного комітету за участі радника Прем’єр-міністра України Валерія Пятницького, виконуючого обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Анатолія Макаренка, виконуючого обов’язки Президента АСС Тараса Качки, керівників структурних підрозділів Державної фіскальної служби України, юриста з міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» Олени Омельченко та інших представників від бізнесу.

На засіданні учасники обговори перспективи та проблеми імплементації Угоди СОТ зі спрощення торгівлі. Детально зупинились на питаннях впровадження інституту уповноваженого економічного оператора, спрощенні контролю на митниці за рахунок пост-аудиту, оскарженні рішень митних органів, випуску товарів у вільний обіг під еквівалентну гарантію, упровадження механізму «єдиного вікна», тощо.

Учасники окремо приділили увагу питанню запровадження вимог Закону України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди про тарифи і торгівлю 1994 року».

Зокрема, Олена Омельченко під час зустрічі акцентувала увагу на необхідності надання бізнесу розумного адаптаційного періоду у разі набуття чинності Закону України щодо стабілізації платіжного балансу. Вона також зазначила на необхідності створення

Національного комітету з координації органів влади та бізнесу для належної імплементації угоди СОТ про спрощення торгівлі.