Залишити заявку

«Адвокат року 2023»: Михайло Ілляшев та Вадим Кізленко – лідери практик

Дата новини: 18 січня 2024

Керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев та радник Вадим Кізленко визнані лідерами практик в межах всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року 2023» Асоціації адвокатів України. Результати дослідження були опубліковані 19 грудня 2023 року.

Михайло Ілляшев отримав відзнаку у номінації «Корпоративне право». Щороку Михайло Ілляшев супроводжує понад 100 проєктів у корпоративній сфері, діючи від імені як місцевих, так і міжнародних компаній, приватних інвесторів та державних підприємств.

Вадим Кізленко визнаний лідером практики у номінації «Банкрутство». Вадим Кізленко є одним з найбільш досвідчених арбітражних керуючих в Україні. Має великий досвід ведення справ про банкрутство на різних стадіях, а також захисту інтересів клієнтів у складних і резонансних справах.

Асоціація адвокатів України є найбільшою професійною спільнотою адвокатів в Україні, яка об’єднує правників для розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні. Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року» від Асоціації адвокатів України визначає лідерів юридичного ринку у різних галузях права.