Залишити заявку

Верховний Суд виніс рішення про стягнення понад 5 млн дол. США на користь китайської компанії

Дата новини: 15 грудня 2020

Верховний Суд 10 грудня 2020 р. надав одній з найбільших машинобудівних компаній Китаю J.S. Corrugating Machinery Co., Ltd дозвіл на виконання арбітражного рішення Китайської міжнародної економічної і торговельної арбітражної комісії (CIETAC, м. Шанхай) про стягнення понад 5 млн дол. США заборгованості з українського боржника – ТОВ «ЮГ Картон».

Таким чином, Верховний Суд у повному обсязі задовольнив заяву іноземного виробника про визнання і надання дозволу на виконання арбітражного рішення, а також підтвердив обґрунтованість стягнення 100% понесених ним судових витрат з боржника.

Інтереси J.S. Corrugating Machinery Co., Ltd на всіх стадіях судового розгляду представляла юридична фірма «Ілляшев та Партнери».

Заборгованість виникла в результаті порушення українським підприємством своїх зобов’язань за договором постачання обладнання, укладеним у 2012 р.

Нагадаємо, що це вже друге арбітражне рішення CIETAC, яке юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно визнає в Україні для цього клієнта, пройшовши усі судові інстанції. У 2019 р. було визнане арбітражне рішення, винесене на користь клієнта у м. Шеньчжень у зв’язку з заборгованістю іншого українського підприємства. Верховний Суд підтримав ухвалу Київського апеляційного суду про визнання і надання дозволу на виконання арбітражного рішення у зазначеній справі.

Над проектом працювали адвокат, радник Андрій Бичков, адвокат Олександр Денисенко та юрист Олег Кулик, під керівництвом старшого партнера Романа Марченка.

J.S. Corrugating Machinery Co., Ltd – одне з найбільших підприємств Китаю з виробництва пакувальних машин. Компанія має 27 представництв зі збуту продукції, 18 офісів та 38 станцій технічного обслуговування у всьому світі, включаючи дочірні компанії у Стамбулі, Москві, Нью-Делі та Хошиміні. Продукція компанії сертифікована за стандартами CE (фр. Conformité Européenne) та ISO9001.