укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юристи на межі

14.04.2014

Михайло Ілляшев, адвокат, керуючий партнер ЮФ “Ілляшев та Партнери”
Джерело: The Lawyer (Велика Британія)

Політична криза в Україні змінила пріоритети українських юристів. В умовах невизначеності, викликаної падінням уряду Януковича і анексією Криму Росією, яка послідувала за ним, звичний хід роботи юридичних фірм може бути порушений.

На тлі посилення кризи за минулі два тижні новим урядом України було мобілізовано близько 40 тисяч резервістів. До першої хвилі мобілізації потрапили переважно студенти і молоді робітники.

Однак у разі подальшого загострення ситуації під призов може потрапити і значна кількість українських юристів. За словами керуючого партнера ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайла Ілляшева, під час навчання в інституті багато юристів закінчили військову кафедру і потрапили в запас. З тридцяти фахівців, які працюють у його фірмі, таких більше половини.

«Серед юристів багато таких, які перебувають в запасі, у тому числі і я, – відзначив Ілляшев. – В інституті у нас була військова кафедра, і більшість студентів юридичного факультету отримали звання офіцерів запасу. Повідомлення ми отримали, але повісток нам поки не приходило. Якщо уряд обмежиться 40 тисячами, нас це навряд чи торкнеться. Але якщо мобілізація продовжиться, то ми з великою ймовірністю потрапимо під призов».

Очевидно, що такий варіант розвитку подій серйозно позначиться не лише на роботі, але й на особистому житті людей. Щоправда, на той момент, за словами Ілляшева, будь-яке нормальне життя вже закінчиться.

«Якщо до цього дійде, – пояснив він, – то ситуація погіршиться настільки, що говорити про скільки-небудь відчутні обсяги звичайної юридичної роботи навряд чи доведеться. Країна перебуватиме в стані збройного конфлікту».

Докладніше

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія