укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Боротьба з корупцією

31.03.2014

Роман Марченко, старший партнер юридичної фірми “Ілляшев та Партнери”

Головне завдання, яке суспільство і бізнес ставлять перед новим керівництвом Міністерства юстиції, – це боротьба з корупцією. Сьогодні суспільство має великий попит на викорінення нечистих на руку чиновників, прокурорів, суддів та ін. У цьому питанні, як громадяни, так і підприємці, покладають великі надії і на нового Міністра юстиції. Необхідно, щоб нинішній керівник відомства мав справжнє бажання реалізувати антикорупційну політику, оскільки попередні керівники відомства більше декларували необхідність впровадження антикорупційних механізмів.

Проте як ми всі бачили, на практиці слова розходилися з ділом. Громадськість правомірно виступає за мінімізацію бюрократичних процедур, зокрема скорочення кількості дозвільних документів, за прозорі та зрозумілі умови ведення бізнесу і використання бюджетних коштів. Серед проблем, які повинен оперативно вирішувати новий Міністр юстиції особисто, варто виділити необхідність реформування системи реалізації заставного майна, яка є однією з найбільш корумпованих у державі. Цю систему потрібно приводити в порядок. Не менш гострою проблемою є діяльність Державної виконавчої служби, ефективність роботи якої вкрай низька, а рівень корупції вкрай високий. Викликає багато питань і процес визначення юридичних радників, які представляють нашу державу в міжнародних судах.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія