укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Суворі та непопулярні заходи стабілізації

13.06.2014

Андрій Литвин, юрист, ЮФ “Ілляшев та Партнери”
Джерело: “The Ukrainian Journal of Business Law”

25 березня 2014 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до Закону про державні закупівлі з метою підвищення прозорості процедур закупівель», №1156-VI. Чи є цей Закон ефективним з точки зору реформування сектора державних закупівель?

20 квітня 2014 року набрав чинності новий Закон України «Про державні закупівлі», №1197-VII. Слід відзначити наступні позитивні зміни у зв’язку з цим Законом:

– Був скорочений перелік випадків, на які не поширюється дія Закону «Про державні закупівлі». Це має зробити сферу державних закупівель в Україні більш конкурентоспроможною, а також допомогти більш ефективному використанню державних ресурсів;

– Закон був доповнений статтею «Громадський контроль у сфері державних закупівель». Стаття передбачає положення, згідно з якими представники засобів масової інформації та громадських організацій мають право бути присутніми при розкритті конкурсних пропозицій про закупівлі. Це допоможе зробити процедуру державних закупівель більш прозорою.

Закон вносить деякі зміни до інших актів, що регулюють відносини у сфері державних закупівель в Україні.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія