укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Єдиний авіапростір з ЄС сприятиме розвитку транзитних потоків через Київ

28.01.2014

28.01.2014

Джерело: «Інтерфакс»

Повномасштабна реалізація угоди з ЄС про єдиний авіаційний простір сприятиме залученню в Україну і, зокрема, в міжнародний аеропорт «Бориспіль», нових авіакомпаній (у тому числі бюджетних перевізників), посиленню конкуренції, підвищенню якості та здешевленню авіаційних послуг, вважає генеральний директор аеропорту Олексій Кочанов.

«Очевидним наслідком реалізації угоди про єдиний авіапростір стане значне розширення географії і частотності польотів в європейському напрямку. При цьому до набрання чинності угодою з ЄС українські авіакомпанії мають час на підготовку до ефективної конкуренції з європейськими перевізниками і симетричне розширення маршрутної мережі в східному напрямку, а це, в свою чергу, дасть потужний імпульс розвитку транзитних потоків через Київ та становленню «Борисполя» як конкурентоспроможного регіонального транспортного вузла», – наводить слова О. Кочанова прес-служба аеропорту.

Як повідомлялося із посиланням на адвоката юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Арсенія Герасиміва, угода про єдиний авіаційний простір з ЄС передбачає створення рівних конкурентних можливостей на ринку авіаперевезень, а також усунення митних та податкових обмежень для авіакомпаній Європи та України.

Угоду про єдиний авіаційний простір між Україною та Євросоюзом було парафовано 28 листопада 2013 року у Вільнюсі.

Угода, зокрема, передбачає, що всі авіакомпанії Європейського Союзу з сезону літньої навігації 2015 року (31 березня – Інтерфакс) зможуть виконувати прямі польоти в Україну з будь-якої точки ЄС, а українські компанії – до ЄС.

Також буде знято усі обмеження на щотижневі рейси між Україною та ЄС. Крім цього, підписання зазначеної угоди дозволить покращити відносини між Україною та ЄС і створить вигідні позиції для авіаційної промисловості та споживачів.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія