укр eng рус est

Публікації

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Партнерство з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України

22.02.2013

Великомасштабний проект із підготовки щорічного звіту Американської торгівельної палати в Україні (далі – Палата) «Партнерство з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України» (далі – Звіт про Партнерство) був започаткований ще у 2009 році. Цей звіт покликаний об’єднати зусилля представників уряду та бізнесу у створенні ефективних інструментів задля вирішення актуальних питань економічної політики в країні, таким чином підвищуючи її конкурентоспроможність та надаючи можливість подолати наслідки світової економічної та фінансової кризи.

Звіт про Партнерство – це спеціальний робочий продукт Палати, розроблений за участю її Ради директорів, співробітників Департаменту стратегічного розвитку, а також Комітетів та Робочих груп Палати у співпраці з багатьма поважними аналітиками й експертами та представниками міжнародної ділової громадськості і дипломатичної спільноти. Звіт був задуманий як орієнтована на практичні дії програма. Її складовими є політичні, законодавчі та регуляторні реформи, спрямовані на підвищення рівня конкурентоспроможності України у світовій економіці. Для того, щоб програма Партнерства була дієвою, Палата зосереджує зусилля на окремих секторах економіки та стратегічних напрямах, вибір яких значною мірою залежить від найбільш актуальних показників Глобального індексу конкурентоспроможності – визнаного на світовому рівні рейтингу конкурентоспроможності, який розробляється Всесвітнім економічним форумом.

PDF українською мовою

PDF англійською мовою

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія