укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юристи юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» рекомендовані Who’s Who Legal: CIS 2011

16.03.2011

За результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Who’s Who Legal: CIS 2011 співробітники ЮФ «Ілляшев та Партнери» керуючий партнер Михайло Ілляшев, партнер Максим Копейчиков і юрист Денис Рабомізо, увійшли до переліку провідних юристів, рекомендованих для роботи в Україні у 3-ох областях практики.

Михайло Ілляшев відзначений для роботи в Україні у сфері комерційного арбітражу, Максим Копейчиков — у сфері проектного фінансування, а Денис Рабомізо — у сфері морського та авіаційного права.

Довідка. Who’s Who Legal: CIS — перше видання, що представило якнайповніший огляд юридичного ринку країн СНД. Починаючи з 1996 року Who’s Who Legal визначає найвидатніших правників у різноманітних галузях права. Видання є взірцевим джерелом для компаній, що намагаються визначити репутацію правників, які рекомендуються іншими експертами.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія