укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована юридичним довідником Chambers Global 2011

23.03.2011

За результатами дослідження Chambers Global 2011 «Ілляшев та Партнери» рекомендована як одна з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів.

«Клієнти оцінюють Михайла Ілляшева, керуючого партнера, як кваліфікованого практика, який забезпечує чіткий зворотний зв’язок і завжди виконує роботу вчасно. Він нещодавно представляв інтереси акціонерів ТОВ «Сторм» у корпоративному спорі з «Telenor». Водночас Роман Марченко, старший партнер, відмічений за його прагматичний підхід і обширний досвід ведення справ в судах. Він представляв інтереси ЗАТ «ПроКредит Банк» в різних спорах».

Chambers Global – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 року видається компанією Chambers & Partners і надає ґрунтовний аналіз юридичних ринків у більш ніж 180 країнах. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів та юридичні фірми, інтерв’юючи тисячі юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність та об’єктивність досліджень.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія