укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2010 у вирішенні спорів

22.03.2010

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована як одна з найкращих в Україні у вирішенні спорів за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2010, який складає рейтинг юридичних фірм у 100 юрисдикціях.

«Вирішення спорів займає понад 50% практики «Ілляшев та Партнери», і фірма має бездоганну репутацію».

«Взірцевий» Роман Марченко, старший партнер фірми, визнаний за його «глибокі знання, клієнтоорієнтованість та швидке реагування». Високу оцінку отримав і керуючий партнер Михайло Ілляшев. Особливу увагу було приділено представництву інтересів акціонерів ЗАТ «Київстар» – одного з провідних GSM-операторів в Україні – у спорі з норвезькою компанією «Telenor».

Протягом минулого року адвокати юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» супроводжували понад 500 судових процесів і представляли інтереси більш ніж 350 українських та зарубіжних компаній. Декілька останніх років ЮФ «Ілляшев та Партнери» входить до переліку юридичних фірм, рекомендованих міжнародними рейтингами, а саме: Chambers Europe, IFLR 1000, PLC Which Lawyer?, Who’s Who Legal: CIS 2010.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія