укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» рекомендована IFLR 1000 2011

14.10.2010

За результатами міжнародного дослідження IFLR 1000 2011 «Ілляшев та Партнери» рекомендована як одна з найкращих юридичних фірм України у сфері злиттів і поглинань.

«В юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» був плідний рік, однією з яскравих подій якого стало консультування ДП «Антонов» з питань злиттів і поглинань, включаючи приєднання Київського державного авіаційного заводу «Авіант». На чолі з партнером Романом Марченком справа була оцінена у 2 млрд дол. Фірма також виступила як корпоративний адвокат для ПроКредит Банку, СК PZU Україна та фармацевтичної компанії Eli Lilly».

IFLR 1000 – спеціалізований довідник провідних світових фінансових юридичних фірм. Заснований на широкому незалежному дослідженні, IFLR 1000 забезпечує ранжування та аналіз найкращих юридичних фірм у сфері фінансового права, які працюють більш ніж на 100 ринках у всьому світі.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія