укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» найкраща серед юридичних компаній відразу в трьох галузях згідно з рейтинговим журналом «ГVардія» (ВД «Галицькі Контракти»)

16.06.2010

ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана кращою юридичною компанією в галузі телекомунікації, фармацевтики і транспорту. Такі результати опублікував рейтинговий журнал «ГVардія» (ВД «Контракти»).

«Відкривши вранці «Контракти» з результатами рейтингу «ГVардія», я був приємно здивований, – відзначає керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Водночас даний рейтинг є адекватним підтвердженням нашої більш ніж десятирічної успішної роботи в цих галузях».

«Ми раді за наших колег, які відзначені в рейтингу «ГVардія». Вважаємо, що досягнення професійних вершин неможливе без сильних конкурентів», – додає старший партнер фірми Роман Марченко.

Рейтинг переваг українського бізнесу у споживанні юридичних послуг складено за спеціалізаціями юридичних компаній на підставі анкетування провідних підприємств України, що увійшли до рейтингу «ГVардія. 500 найбагатших компаній України – 2009».

Нагадаємо, нещодавно Михайло Ілляшев увійшов до лістингу «30 найуспішніших адвокатів України», складеного журналом «Фокус».

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія