укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

The Legal 500 – EMEA 2018 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

12.04.2018

За результатами незалежного дослідження The Legal 500 – EMEA 2018, ЮФ «Ілляшев та Партнери» визнана провідною юридичною фірмою у сферах комерційного та корпоративного права, злиттів і поглинань (M&A), вирішення спорів, інтелектуальної власності, нерухомості та будівництва. Також фірму рекомендують у сферах банківського, фінансового права та ринків капіталу, конкурентного права, оподаткування, трудового права, енергетики і надання послуг приватним клієнтам.

Комерційне та корпоративне право, злиття і поглинання (M&A) – 1 позиція

Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, Роман Марченко – Старший партнер

ЮФ «Ілляшев та Партнери» — «одна з кращих» на ринку з «надзвичайно досвідченими експертами у сфері злиттів і поглинань» в особі Михайла Ілляшева і Романа Марченка. Команда представляла інтереси мультинаціональної FMCG-компанії Danone у процесі злиття Unimilk з Danone Dnipro.

Вирішення спорів – 1 позиція

Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, Роман Марченко – Старший партнер

Роман Марченко, «один з найкращих судових юристів в Україні», представляв інтереси БТА Банку в справі проти колишнього голови правління щодо відшкодування збитків на загальну суму 10 мрлд дол США. Михайло Ілляшев «надзвичайно оперативний і працьовитий».

Інтелектуальна власність – 1 позиція

Провідні юристи: Ірина Кириченко – юрист, Патентний повірений України

Ірина Кириченко, провідний юрист практики інтелектуальної власності у ЮФ «Ілляшев та Партнери», має «практичний підхід і прагматичне бачення». Михайло Ілляшев представляв інтереси Grindeks (Латвія) у справі про захист прав на торговельну марку.

Нерухомість і будівництво – 1 позиція

ЮФ «Ілляшев та Партнери» — команда «першокласних адвокатів із сильною діловою хваткою», з умінням «швидко схоплювати загальну картину», таких як Михайло Ілляшев і Роман Марченко. Останній представляв інтереси забудовників щодо захисту прав на земельні ділянки загальною вартістю понад 1 млрд дол. США.

Банківське право, фінансове право і ринки капіталу – 2 позиція

Ключовими експертами в ЮФ «Ілляшев та Партнери» є Михайло Ілляшев, «шанований юрист з чудовою репутацією», і «авторитетний» Роман Марченко. Останній представляв інтереси агропромислової компанії «Креатив Груп» у справі про рефінансування кредиту на суму 711 млн дол. США. БТА Банк також є клієнтом фірми.

Конкурентне право – 2 позиція

Керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев і керівник антимонопольної практики Олександр Фефелов представляють інтереси низки клієнтів, у тому числі БТА Банк, ArcelorMittal і державного підприємства «Антонов».

Трудове право – 2 позиція

Михайло Ілляшев керує практикою трудового права ЮФ «Ілляшев та Партнери», клієнтами якої є Федерація профспілок України і гонконгська компанія Cofco. Роман Марченко представляв інтереси ДП «Антонов» у трудових спорах.

Енергетика – 2 позиція

«Практичний, лаконічний і прагматичний» Роман Марченко представляв інтереси компаній Ostchem Holding, «Укрінтеренерго» і «РГК-Трейдинг» в енергетичних спорах.

Оподаткування – 2 позиція

Команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» «дуже оперативна і професійна». Клієнти рекомендують керівника практики Романа Марченка і «надійного радника» Галину Мельник. Команда домоглася відшкодування ПДВ у розмірі 5 млн дол. США для ФСК «Море».

Приватні клієнти – 3 позиція

ЮФ «Ілляшев та Партнери» відома своїм «індивідуальним підходом і професійними стандартами» для всіх приватних клієнтів. Михайло Ілляшев «має глибокі і ґрунтовні знання» , а Роман Марченко «має високу ерудицію та здатність переконувати» .

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія