укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Міжнародне видання The Legal 500 – EMEA 2011 рекомендує «Ілляшев та Партнери» у сфері інтелектуальної власності

05.04.2011

Міжнародне видання The Legal 500 – EMEA 2011, яке складає рейтинги юридичних фірм у 100 юрисдикціях, рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму у сфері інтелектуальної власності.

«У «Ілляшев та Партнери» дуже добра репутація у сфері інтелектуальної власності, особливо у фармацевтичній галузі, в якій настійно рекомендується юрист Ірина Кириченко. Юридична фірма охоплює багатьох клієнтів, включаючи Eli Lilly, H.Lundbeck A/S та Асоціацію виробників інноваційних ліків «АПРАД». Михайло Ілляшев, керівник практики, також відзначений для роботи в Україні».

За 14 років успішної роботи у ЮФ «Ілляшев та Партнери» сформувалась бездоганна ділова репутація у сфері захисту прав інтелектуальної власності і представлення інтересів клієнтів у судових процесах . Фірма рекомендована міжнародними рейтингами Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, PLC Which Lawyer?, Who’s Who Legal: CIS 2011.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія