укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

The International Air Transport Association висловила подяку юристам ЮФ «Ілляшев та Партнери» за допомогу в написанні IATA Aviation Liability Reporter 2013

21.03.2013

Юрист Арсеній Герасимів отримав подяку від The International Air Transport Association (IATA) за доповнення щорічної доповіді Aviation Liability Reporter 2013 своїм резюме про відповідальність авіаперевізників за здійснення міжнародних повітряних перевезень в європейських країнах, Близькому Сході та Африці.

Щорічно IATA публікує Aviation Liability Reporter, який містить коротку інформацію про судові рішення з питань відповідальності авіаперевізників, і включає в себе річні звіти юристів з різних країн.

The International Air Transport Association (IATA) – це міжнародна неурядова організація, створена в 1945 р., метою діяльності якої є сприяння розвитку безпечного, регулярного економічного повітряного транспорту, заохочення комерційної діяльності авіакомпаній та ін. Штаб-квартира IATA знаходиться в Монреалі (Канада). Європейський центр – в Женеві (Швейцарія). IАТА має 101 представництво по всьому світу.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія