укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Tax Directors Handbook 2015 рекомендує ЮФ «Илляшев та Партнери»

19.01.2015

Міжнародний довідник Tax Directors Handbook 2015 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як одну з провідних юридичних фірм України в практиці оподаткування.

Згідно з дослідженням, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає другу позицію в рейтингу: «ЮФ «Ілляшев та Партнери» − серед лідерів у судовій практиці.

Згідно з відгуками клієнтів, Роман Марченко «працює на результат». Один з найбільш комплексних проектів, про які згадується в дослідженні, − консультування ФСК «Море» з питань реструктуризації податкової заборгованості під керівництвом Максима Копейчикова.

Tax Directors Handbook 2015 − дев’яте видання серії міжнародних правових довідників The Legal 500. Дослідження вивчає потенціал юридичних фірм, що працюють в сфері податкового права в 60-ти юрисдикціях, і включає аналіз податкових ставок та впливу податкового навантаження на бізнес.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія