укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2012 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» у сфері трудового права та зайнятості

04.11.2011

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2012 протягом кількох років рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» у сфері трудового права та зайнятості. Керуючий партнер Михайло Ілляшев окремо відзначений як один з кращих юристів в цій галузі для роботи в Україні.

Надання послуг у сфері трудового права займає важливе місце в роботі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Нашими послугами користуються як великі підприємства і профспілкові організації, так і приватні особи, зокрема державні службовці, керівники промислових підприємств та іноземних представництв.

PLC Which Lawyer? – один з найавторитетніших оглядів ринку юридичних послуг, який надає незалежну оцінку провідних юридичних фірм більш ніж у 100 юрисдикціях по всьому світу.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія