укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2011 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери»

12.05.2011

Юридичний довідник PLC Which Lawyer 2011 рекомендує юридичну фірму «Ілляшев та Партнери» у сфері вирішення спорів, злиттів і поглинань та корпоративного права, банківського і фінансового права, трудового права, інтелектуальної власності, будівництва та корпоративної нерухомості.

Чотири юристи фірми отримали індивідуальні рекомендації. Михайло Ілляшев відзначений для роботи в Україні у сфері трудового права, Роман Марченко – вирішення спорів, а Максим Копейчиков – у сфері банківського і фінансового права, нерухомості та будівництва. Ірина Кириченко, патентний повірений України, рекомендована у сфері інтелектуальної власності.

PLC Which Lawyer? – один з найавторитетніших оглядів ринку юридичних послуг, який надає незалежну оцінку провідних юридичних фірм більш ніж у 100 юрисдикціях по всьому світу.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія