укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

27 березня в Києві відбудеться круглий стіл «Комерційна авіація: міжнародний досвід та українські реалії»

06.02.2013

27 березня в Києві відбудеться круглий стіл «Комерційна авіація: міжнародний досвід та українські реалії», присвячений питанням авіаційної галузі України та перспективам її розвитку. Це перша і єдина платформа для професійного ділового спілкування учасників авіаційного ринку в країні.

Крім проблем, які оголила криза «Аеросвіту», багато питань галузі залишаються актуальними і потребують вирішення протягом вже багатьох років. Серед них: модернізація та розширення авіапарку, авіаційний лізинг та кредитування, монополізація ринку, призначення на міжнародні маршрути, комплектування екіпажів, найм іноземних фахівців, податкові та митні питання, та багато інших.

Мета круглого столу – розпочати діалог між операторами ринку, консультантами і регулюючими органами для розвитку галузі та модернізації її правового регулювання.

В рамках круглого столу будуть розглянуті питання:

  • Гучні банкрутства авіакомпаній України.
  • Вихід авіакомпаній на міжнародні маршрути. Чи є ліки від монополії?
  • Тенденції світової практики в сфері відповідальності авіаперевізників перед пасажирами і Українські реалії.
  • Лізинг авіапарку. Міжнародний лізинг. Як уникнути правових пасток в лізинговій угоді.
  • Купівля авіатехніки і комплектуючих. Потенціал вітчизняного авіапрому.
  • Податкові та митні питання. Імпорт / експорт авіатехніки в / з України.
  • Персонал і трудові відносини. Навчання фахівців. Комплектування екіпажів на контрактній основі. Іноземні професіонали в Україні.

Організатор – компанія Event Envoy. Юридичними партнерами круглого столу виступають компанії «Астерс» і «Ілляшев та Партнери». Головний новинний медіа-партнер – ІА «Інтерфакс-Україна». Місце проведення – готель «Hyatt Regency Kiev». Докладніше про захід на сайті організаторів  www.eventenvoy.com.ua або за тел.  +38 044 221 2635. Контактна особа – Надія Євтушенко.

Довідка

Юридична фірма «Астерс» з 1995 р. має одну з найсильніших авіаційних практик в Україні. Юристи фірми регулярно консультують виробників повітряних суден та їх комплектуючих, українських та міжнародних вантажо- та пасажироперевізників, аеропорти, банки, страховиків, туроператорів та інших учасників авіаційного ринку з питань українського та міжнародного авіаційного, корпоративного, фінансового, ліцензійного, антимонопольного, податкового, адміністративного, трудового права.

Серед клієнтів фірми в сфері авіації – Austrian Airlines, The Boeing Company, ТОВ «Авіалінії Візз Ейр Україна» та багато інших. «Астерс» є ексклюзивним членом L2B Aviation, найбільшої міжнародної мережі юридичних фірм, що спеціалізуються на авіації.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997р., має значний досвід юридичного обслуговування авіаційних підприємств, авіакомпаній та аеропортів. За час існування фірми її послугами скористалися авіакомпанії «Авіалінії Антонова»,  «UTair», «Аеростар», «British Airways», найбільший у світі авіаброкер «Сhapmanfreeborn», Державний авіабудівний концерн «Антонов»,  Національний авіаційний університет, Київський авіаремонтний завод № 410 цивільної авіації, Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», Вовчанський агрегатний завод та багато інших.

Комітет з питань транспорту Верховної Ради України рекомендував «Ілляшев та Партнери» як кращу українську юридичну фірму в авіаційній галузі. Рейтинговий журнал «Гвардія» визнав «Ілляшев та Партнери» кращою юридичною компанією в сфері транспорту.

Компанія Event Envoy є спеціалізованим агентством з організації та проведення заходів різного масштабу. Багаторічний досвід команди в поєднанні з інноваційним світоглядом, непереривним вдосконаленням методик і технології організації заходів – три кити, на яких базується наша робота.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія