укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олена Омельченко – лідер практики міжнародної торгівлі та митного права в Україні за версією Who’s Who Legal 2019

03.12.2019

Олена Омельченко, партнер, адвокат, керівник практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», очолила список провідних юристів, рекомендованих в Україні в сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією авторитетного довідника Who’s Who Legal 2019.

«Олена Омельченко високо цінується колегами, які вважають її «однією з кращих юристів у сфері торгівлі», – зазначає видання.

Олена Омельченко входить до рейтингу Who’s Who Legal з 2017 року. Відзначена як провідний юрист у сфері міжнародного права / міжнародної торгівлі згідно з дослідженням «Вибір клієнта – 2019. Лідери практик». У червні 2019 року «Ілляшев та Партнери» стала володарем «Юридичної премії» в номінації «Юридична фірма року з міжнародної торгівлі».

Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке щорічно, починаючи з 1996 року, номінує кращих юристів зі ста країн у 34 напрямках юридичної практики і включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій у своїх країнах. Це професійне видання дозволяє зробити вибір компаній та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.

 

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія