укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олена Омельченко повторно обрана до Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

05.08.2019

5 серпня 2019 року Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери», була обрана членом нового складу Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України шляхом відкритого голосування.

До складу ради увійшли 35 представників громадських організацій, профільних асоціацій, вчених і роботодавців.

У 2019-2020 роках Олена планує зосередитися на реформі спрощення процедур торгівлі, торговельного захисту України, зовнішньоекономічної діяльності, а також розвитку електронної комерції.

«Членство в Громадській раді дає можливість вносити пропозиції щодо вдосконалення діяльності Мінекономрозвитку, брати участь у діалозі щодо управління державними справами та покращувати нормативно-правове регулювання в сфері торгівлі, економічного розвитку, інтелектуальної власності, туризму», – прокоментована Олена Омельченко.

Олена Омельченко бере активну участь у роботі Громадської ради з 2016 року.

Громадська рада при Мінекономрозвитку є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія