укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олександр Фефелов виступив модератором на VIIІ Щорічному форумі юрисконсультів

09.10.2020

Олександр Фефелов, партнер, адвокат і керівник практики антимонопольного та конкурентного права, виступив модератором сесії «Корпоративні відносини» на VIIІ Щорічному форумі юрисконсультів, який відбувся 7 жовтня 2020 року в Києві.

Експерти висвітлили питання реформування корпоративного законодавства, які призведуть до змін у роботі корпоративних юристів і в бізнес-процесах, а також розповіли про нові цікаві рішеннях вищої судової інстанції.

«Обговорення проблематики є надзвичайно корисним, оскільки питання регулювання корпоративних відносин по-новому в ТОВ і АТ особливо важливі для роботи як для внуртрішньокорпоративних юристів-інхаусів, так і для спеціалістів приватної практики,– зазначив Олександр Фефелов. – Низка усталених аспектів корпоративного управління змінилася і продовжує змінюватися – з’явилися специфічні нюанси і оновилося нормативне регулювання».

Учасники сесії обговорили правові позиції Верховного Суду щодо застосування закону про товариства з обмеженою відповідальністю, практику застосування процедури squeeze-out, законодавчі зміни для запобігання податковим зловживанням, нову редакцію Закону «Про акціонерні товариства» та корпоративні аспекти оформлення відносин між партнерами в бізнесі.

Після закінчення форуму Олена Омельченко, партнер, адвокат і керівник практики міжнародної торгівлі, та Олександр Фефелов взяли участь у церемонії нагородження переможців дослідження «50 провідних юридичних департаментів України». ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила генеральним партнером церемонії.

VІII Щорічний форум юрисконсультів — ключовий профільний захід року, який виступає платформою для спілкування та обміну професійним досвідом для представників органів державної влади, суддів, топ-менеджерів, партнерів провідних юридичних фірм, а також керівників юридичних департаментів.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія