укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олександр Фефелов очолив Правовий комітет Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

20.03.2015

Олександр Фефелов, адвокат, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», був обраний членом Громадської ради при Антимонопольному комітеті та головою Правничого комітету Ради як представник Асоціації юридичних фірм України.

загруженноеОлександр Фефелов бере активну участь у роботі Громадської ради з 2013 року з метою забезпечення успішної нормотворчої роботи в сфері антимонопольного та конкурентного права.

Як провідний експерт у сфері антимонопольного права, в 2015 році Олександр планує зосередитися на регулюванні боротьби з недобросовісною конкуренцією.

Олександр Фефелов протягом 20 років веде роботу в сфері антимонопольного регулювання в Україні, професійний досвід роботи складає більше 23 років. Адвокат успішно представляє інтереси клієнтів в антимонопольних спорах, бере участь у розгляді справ про недобросовісну конкуренцію, з питань зловживання монопольним становищем на ринку, порушення антимонопольного законодавства, координує отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію та узгоджені дії.

Крім того, Олександр успішно представляв інтереси і виступав від імені клієнтів у спорах з іншими господарюючими суб’єктами у справах, пов’язаних з порушеннями конкурентного законодавства. Він бере участь у роботі з такими ключовими клієнтами ЮФ «Ілляшев та Партнери» як БТА Банк (Україна і Казахстан), інвестиційна компанія A1, Group DF, PZU Україна, METRO Cash & Carry, Koch Industries, а також з клієнтами міжнародних юридичних фірм.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія