укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Олександр Фефелов включений до складу ГО «Фонд розвитку конкуренції»

01.04.2015

Олександр Фефелов, адвокат, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», включений до складу ГО «Фонд розвитку конкуренції». 

logoФонд розвитку конкуренції заснований у січні 2015 року з метою формування провідної суспільної платформи для представництва професійних інтересів з питань функціонування системи захисту економічної конкуренції в Україні.

Основні напрями діяльності Фонду включають створення сприятливого середовища для ведення бізнесу на товарних ринках, введення етичних стандартів для учасників ринку, удосконалення нормативного регулювання конкурентних відносин в Україні з врахуванням кращих світових практик, контроль дотримання законодавства всіма суб’єктами економічної політики держави.

Першими проектами Фонду стануть реформування газового ринку України, а також визначення ролі Антимонопольного комітету України (АМКУ) і конкурентного законодавства в ключових економічних реформах.

У своїй роботі Фонд залучає провідних українських і міжнародних експертів у сфері захисту і розвитку конкуренції, одним з яких виступає Олександр Фефелов: адвокат впродовж 20 років веде роботу в цій сфері. Олександр успішно представляє інтереси клієнтів в антимонопольних спорах, бере участь у розгляді справ про недобросовісну конкуренцію, з питань зловживання монопольним становищем на ринку, порушення антимонопольного законодавства, координує отримання дозволів АМКУ на концентрацію та погоджені дії. Він бере участь у роботі з такими ключовими клієнтами ЮФ «Ілляшев та Партнери» як БТА Банк (Україна і Казахстан), Інвестиційна компанія A1, Group DF, PZU Україна, METRO Cash&carry, Koch Industries, а також з клієнтами міжнародних юридичних фірм.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія