укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев увійшов до лістингу найкращих юристів України

15.12.2010

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», увійшов до лістингу найкращих юристів України за результатами Всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта 2010. ТОП-100 найкращих юристів України». Дослідження проведено виданням «Юридична газета».

Михайла Ілляшева визнано одним з провідних юристів України у судовій практиці, авторському праві та захисту інтелектуальної власності.

У рамках проекту  «Вибір клієнта 2010» редакція «Юридичної газети» вперше обнародує дані, отримані в результаті спеціального дослідження виключно серед представників юридичних компаній. Проект отримав назву «Найкращі юристи очима колег по юридичному бізнесу».

За результатами анкетування Михайло Ілляшев був визнаний колегами як провідний спеціаліст у таких спеціалізаціях: корпоративне право, злиття та поглинання, авторське право та інтелектуальна власність, а також повітряне та авіаційне право. Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», відзначений колегами у сфері банківського та фінансового права.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія