укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого презентації та обговоренню проекту Кримінального процесуального кодексу України крізь призму експертного висновку Ради Європи

23.01.2012

Михайло Ілляшев взяв участь у роботі круглого столу, присвяченого презентації та обговоренню проекту Кримінального процесуального кодексу України крізь призму експертного висновку Ради Європи, який відбувся 23 січня 2012 року в конференц-залі Президент Готелю.

У круглому столі також брало участь керівництво Офісу Ради Європи в Києві, представники Департаменту правосуддя та правової співпраці Генерального директорату Ради Європи з прав людини і верховенства права, експерти Ради Європи, які готували експертний висновок, представники інших міжнародних організацій, органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, зокрема Адміністрації Президента України, Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України.

Захід було організовано Радою Європи у співпраці з Адміністрацією Президента України в рамках спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Посилення боротьби з жорстоким поводженням і безкарністю».

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія