укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Михайло Ілляшев взяв участь у круглому столі «Впровадження нового Митного кодексу України»

14.06.2012

Михайло Ілляшев, керуючий партнер, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», взяв участь в роботі круглого столу на тему: «Впровадження нового Митного кодексу України», який відбувся 14 червня 2012 року в конференц-залі Державної митної служби України.

У заході також взяли участь голова Державної митної служби України Ігор Калєтнік, голова парламентського Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, президент Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала, президент Американської торгівельної палати Хорхе Зукоскі, президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах та ін.

Учасники круглого столу обговорили перші кроки впровадження нового Митного кодексу, необхідність оцінки змін, що відбуваються в роботі митних органів та суб’єктів ЗЕД в умовах нового митного законодавства.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія